STRONA GŁÓWNA

TV PRZEMYSŁOWA

SYSTEMY p. POŻ.
i ODDYMIANIA


KONTROLA DOSTĘPU
i RCP


AUTOMATYKA BRAM


Kontakt:

e-mail: askal@poczta.fm

tel, fax: (052) 355-84-55

kom: +48 604 302 242


Zajmujemy się projektowaniem i instalacją systemów TV przemysłowej.
Obecna technika spowodowała że urządzenia do monitoringu są profesjonalne, cechują się niezawodnością i bardzo dobrą jakością przekazywanego obrazu. Jest możliwość stosowania kamer zdalnie sterowanych poprzez proste urządzenia z równoległą ich obróbką i zapisem na nośniku elektronicznym. Kamery obecnie stosowane w systemach są o dużej roździelczości, zmiennej ogniskowej obiektywu, oraz co w wielu przypadkach konieczne - obrotowe.

W obecnym czasie TV przemysłowa ma zastosowanie w zakładach pracy, placówkach handlowych, na stacjach benzynowych jak również do zabezpieczenia prywatnych posesji.
Zastosowanie i wykorzystanie jest zależne od potrzeb i możliwości finansowych, może to być pojedyńcza kamera jak i cały system kamer.

System może być:
  • monitorowany na bieżąco - bez rejestracji
  • monitorowany na bieżąco z równoczesnym zapisem na dysku komputera lub rejestratora cyfrowego
  • zapisem na dysku komputera lub rejestratora cyfrowego
Zapis obrazu na dysku twardym komputera czy rejestratora jest niepodważalnym dowodem przypadku ujawnienia przestępstwa czy innego zachowania. W pomieszczeniach w którym umieszczone są kamery żadziej dochodzi do kradzieży, jak również dyscyplinuje zachowanie pracowników w zakładach pracy. Przede wszystkim powoduje to zapewnienie bezpieczeństwa i nadzoru nad mieniem czy wglądem w procesy produkcji.

Należy tutaj przede wszystkim nadmienić że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jest możliwość podglądu dozorowanych obiektów przez internet. Ponadto urządzenia są praktycznie samoosługowe, jeśli nic się nie wydarzy zapis z kamer można przeglądać, czy archiwizować na płytach CD czy DVD nawet co kilka tygodni bo obecne urządzenia tyle danych mieszczą na dysku. Technika spowodowała że osługa tych urządzeń stała się niezwykle prosta i nie potrzeba dużej wiedzy i szkoleń żeby je obsługiwać.
Strona wykonana przez dhs.pl © 2007